Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı tüketimkonusundada farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim yahut dijital baskıyla faaliyetyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer reklamürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bunun gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bu gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. şirketinizintanıtımını yapmak dilediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarınbeğenisiniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.